≡ Menu

Jadual Perlawanan S League 2012

Jadual Perlawanan S League 2012

Jika anda mengikuti perkembangan Harimau Muda dalam Liga Singapura, di sini disertakan jadual penuh S.League untuk tahun 2012.

Round 1

Week 1

Thu 9 Feb: Gombak United vs Harimau Muda @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Thu 9 Feb: Tanjong Pagar United vs Hougang United @ Clementi Stadium
Fri 10 Feb: Albirex Niigata (S) vs SAFFC @ Jurong East Stadium
Fri 10 Feb: Home United vs Balestier Khalsa @ Bishan Stadium
Sun 12 Feb: Courts Young Lions vs Woodlands Wellington @ Jalan Besar Stadium
Sun 12 Feb: Brunei DPMM vs Tampines Rovers @ Bandar Seri Begawan

Bye: Geylang United

Week 2

Thu 16 Feb: Balestier Khalsa vs Tampines Rovers @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Thu 16 Feb: Home United vs Gombak United @ Bishan Stadium
Fri 17 Feb: Albirex Niigata (S) vs Tanjong Pagar United @ Jurong East Stadium
Fri 17 Feb: Courts Young Lions vs Hougang United @ Jalan Besar Stadium
Sun 19 Feb: Woodlands Wellington vs Geylang United @ Woodlands Stadium
Sun 19 Feb: SAFFC vs Brunei DPMM @ Choa Chu Kang Stadium

Bye: Harimau Muda

Week 3

Thu 1 Mar: Woodlands Wellington vs Albirex Niigata (S) @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Fri 2 Mar: Harimau Muda vs Tanjong Pagar United @ Yishun Stadium
Sat 3 Mar: Hougang United vs Geylang United @ Hougang Stadium
Sun 4 Mar: Balestier Khalsa vs Gombak United @ Toa Payoh Stadium
Sun 4 Mar: SAFFC vs Home United @ Choa Chu Kang Stadium

Bye: Brunei DPMM

Week 4

Thu 8 Mar: Hougang United vs Balestier Khalsa @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Fri 9 Mar: Tanjong Pagar United vs Gombak United @ Clementi Stadium
Fri 9 Mar: Tampines Rovers vs Woodlands Wellington @ Tampines Stadium
Sun 11 Mar: Geylang United vs Home United @ Bedok Stadium
Sun 11 Mar: Brunei DPMM vs Albirex Niigata (S) @ Bandar Seri Begawan

Bye: SAFFC

Week 5

Thu 15 Mar: Hougang United vs Home United @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Thu 15 Mar: Tampines Rovers vs Tanjong Pagar United @ Tampines Stadium
Fri 16 Mar: SAFFC vs Courts Young Lions @ Choa Chu Kang Stadium
Fri 16 Mar: Brunei DPMM vs Geylang United @ Bandar Seri Begawan
Sun 18 Mar: Balestier Khalsa vs Woodlands Wellington @ Toa Payoh Stadium
Sun 18 Mar: Harimau Muda vs Albirex Niigata (S) @ Yishun Stadium

Bye: Gombak United

Week 6

Thu 22 Mar: Brunei DPMM vs Harimau Muda @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Thu 22 Mar: Gombak United vs Woodlands Wellington @ Jurong West Stadium
Fri 23 Mar: Geylang United vs Balestier Khalsa @ Bedok Stadium
Fri 23 Mar: Tanjong Pagar United vs SAFFC @ Clementi Stadium
Sun 25 Mar: Tampines Rovers vs Hougang United @ Tampines Stadium
Sun 25 Mar: Harimau Muda vs Courts Young Lions @ Yishun Stadium
Sun 25 Mar: Home United vs Albirex Niigata (S) @ Bishan Stadium

Bye: Courts Young Lions

Week 7

Thu 29 Mar: Home United vs Tampines Rovers @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Thu 29 Mar: Tanjong Pagar United vs Geylang United @ Clementi Stadium
Fri 30 Mar: Woodlands Wellington vs Hougang United @ Woodlands Stadium
Fri 30 Mar: Gombak United vs Brunei DPMM @ Jurong West Stadium
Sun 1 Apr: Courts Young Lions vs Balestier Khalsa @ Jalan Besar Stadium
Sun 1 Apr: SAFFC vs Harimau Muda @ Choa Chu Kang Stadium

Bye: Albirex Niigata (S)

Week 8

Thu 5 Apr: Woodlands Wellington vs SAFFC @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Fri 6 Apr: Albirex Niigata (S) vs Balestier Khalsa @ Jurong East Stadium
Fri 6 Apr: Brunei DPMM vs Courts Young Lions @ Bandar Seri Begawan
Sat 7 Apr: Geylang United vs Tampines Rovers @ Bedok Stadium
Sun 8 Apr: Gombak United vs Hougang United @ Jurong West Stadium
Sun 8 Apr: Home United vs Harimau Muda @ Bishan Stadium

Bye: Tanjong Pagar United

Week 9

Thu 12 Apr: Courts Young Lions vs Geylang United @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Thu 12 Apr: Balestier Khalsa vs SAFFC @ Toa Payoh Stadium
Fri 13 Apr: Hougang United vs Albirex Niigata (S) @ Hougang Stadium
Fri 13 Apr: Brunei DPMM vs Tanjong Pagar United @ Bandar Seri Begawan
Sun 15 Apr: Tampines Rovers vs Gombak United @ Tampines Stadium
Sun 15 Apr: Harimau Muda vs Woodlands Wellington @ Yishun Stadium

Bye: Home United

Week 10

Thu 19 Apr: Home United vs Brunei DPMM @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Thu 19 Apr: Albirex Niigata (S) vs Tampines Rovers @ Jurong East Stadium
Fri 20 Apr: Balestier Khalsa vs Harimau Muda @ Toa Payoh Stadium
Fri 20 Apr: Tanjong Pagar United vs Courts Young Lions @ Clementi Stadium
Sun 22 Apr: Gombak United vs Geylang United @ Jurong West Stadium
Sun 22 Apr: SAFFC vs Hougang United @ Choa Chu Kang Stadium

Bye: Woodlands Wellington

Week 11

Thu 26 Apr:Courts Young Lions vs Gombak United @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Thu 26 Apr: Albirex Niigata (S) vs Geylang United @ Bedok Stadium
Fri 27 Apr: Hougang United vs Harimau Muda @ Hougang Stadium
Fri 27 Apr: Tanjong Pagar United vs Home United @ Clementi Stadium
Sat 28 Apr: Tampines Rovers vs SAFFC @ Tampines Stadium

Bye: Balestier Khalsa

Week 12

Thu 3 May: Geylang United vs Harimau Muda @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Thu 3 May: Tampines Rovers vs Courts Young Lions @ Tampines Stadium
Sat 5 May: Gombak United vs SAFFC @ Jurong West Stadium
Sat 5 May: Brunei DPMM vs Hougang United @ Bandar Seri Begawan
Sat 5 May: Home United vs Woodlands Wellington (Bishan)
Sun 6 May: Tanjong Pagar United vs Balestier Khalsa @ Clementi Stadium
Sun 6 May: Courts Young Lions vs Albirex Niigata (S) @ Jalan Besar Stadium

Bye: Tampines Rovers

Week 13

Thu 10 May: Balestier Khalsa vs Brunei DPMM @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Thu 10 May: SAFFC vs Geylang United @ Choa Chu Kang Stadium
Fri 11 May: Albirex Niigata (S) vs Gombak United @ Jurong East Stadium
Fri 11 May: Woodlands Wellington vs Tanjong Pagar United @ Woodlands Stadium
Sun 13 May: Harimau Muda vs Tampines Rovers @ Yishun Stadium
Sun 13 May: Home United vs Courts Young Lions @ Bishan Stadium

Bye: Hougang United

Round 2

Week 14

Thu 14 Jun: Hougang United vs Tanjong Pagar United @ Jalan Besar Stadium “LIVE
Fri 15 Jun: Tampines Rovers vs Brunei DPMM @ Tampines Stadium
Fri 15 Jun: Woodlands Wellington vs Courts Young Lions @ Woodlands Stadium
Sun 17 Jun: Balestier Khalsa vs Home United @ Toa Payoh Stadium
Sun 17 Jun: SAFFC vs Albirex Niigata (S) @ Choa Chu Kang Stadium

Bye: Geylang United

Week 15

Thu 21 Jun: Tanjong Pagar United vs Albirex Niigata (S) @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Thu 21 Jun: Geylang United vs Woodlands Wellington @ Bedok Stadium
Fri 22 Jun: Hougang United vs Courts Young Lions @ Hougang Stadium
Fri 22 Jun: Gombak United vs Home United @ Jurong West Stadium
Sat 23 Jun: Tampines Rovers vs Balestier Khalsa @ Tampines Stadium
Sat 23 Jun: Brunei DPMM vs SAFFC @ Bandar Seri Begawan

Bye: Harimau Muda

Week 16

Wed 11 Jul: Geylang United vs Hougang United @ Bedok Stadium
Wed 11 Jul: Albirex Niigata (S) vs Woodlands Wellington @ Jurong East Stadium
Thu 12 Jul: Home United vs SAFFC @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Thu 12 Jul: Gombak United vs Balestier Khalsa @ Jurong West Stadium
Fri 13 Jul: Courts Young Lions vs Tampines Rovers @ Jalan Besar Stadium
Fri 13 Jul: Tanjong Pagar United vs Harimau Muda @ Clementi Stadium

Bye: Brunei DPMM

Week 17

Mon 16 Jul: Gombak United vs Tanjong Pagar United @ Jurong West Stadium
Tue 17 Jul: Balestier Khalsa vs Hougang United @ Toa Payoh Stadium
Tue 17 Jul: Woodlands Wellington vs Tampines Rovers @ Woodlands Stadium
Wed 18 Jul: Home United vs Geylang United @ Bishan Stadium
Wed 18 Jul: Albirex Niigata (S) vs Brunei DPMM @ Jurong East Stadium

Bye: SAFFC

Week 18

Thu 19 Jul: Courts Young Lions vs Harimau Muda @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Fri 20 Jul: Woodlands Wellington vs Balestier Khalsa @ Woodlands Stadium
Fri 20 Jul: Tanjong Pagar United vs Tampines Rovers @ Clementi Stadium
Sat 21 Jul: Geylang United vs Brunei DPMM @ Bedok Stadium
Sat 21 Jul: Home United vs Hougang United @ Bishan Stadium
Sun 22 Jul: Courts Young Lions vs SAFFC @ Jalan Besar Stadium
Sun 22 Jul: Albirex Niigata (S) vs Harimau Muda @ Jurong East Stadium

Bye: Gombak United

Week 19

Thu 23 Aug: Albirex Niigata (S) vs Home United @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Thu 23 Aug: Balestier Khalsa vs Geylang United @ Toa Payoh Stadium
Fri 24 Aug: SAFFC vs Tanjong Pagar United @ Choa Chu Kang Stadium
Fri 24 Aug: Hougang United vs Tampines Rovers @ Hougang Stadium
Sun 26 Aug: Harimau Muda vs Brunei DPMM @ Yishun Stadium
Sun 26 Aug: Woodlands Wellington vs Gombak United @ Woodlands Stadium

Bye: Courts Young Lions

Week 20

Thu 30 Aug: Tampines Rovers vs Home United @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Thu 30 Aug: Geylang United vs Tanjong Pagar United @ Bedok Stadium
Fri 31 Aug: Balestier Khalsa vs Courts Young Lions @ Toa Payoh Stadium
Fri 31 Aug: Brunei DPMM vs Gombak United @ Bandar Seri Begawan
Sat 1 Sep: Harimau Muda vs SAFFC @ Yishun Stadium
Sat 1 Sep: Hougang United vs Woodlands Wellington @ Hougang Stadium

Bye: Albirex Niigata (S)

Week 21

Thu 13 Sep: Courts Young Lions vs Brunei DPMM @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Thu 13 Sep: SAFFC vs Woodlands Wellington @ Choa Chu Kang Stadium
Sat 15 Sep: Tampines Rovers vs Geylang United @ Tampines Stadium
Sat 15 Sep: Harimau Muda vs Home United @ Yishun Stadium
Sun 16 Sep: Balestier Khalsa vs Albirex Niigata (S) @ Toa Payoh Stadium
Sun 16 Sep: Hougang United vs Gombak United @ Hougang Stadium

Bye: Tanjong Pagar United

Week 22

Thu 20 Sep: SAFFC vs Balestier Khalsa @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Thu 20 Sep: Albirex Niigata (S) vs Hougang United @ Jurong East Stadium
Sat 22 Sep: Gombak United vs Tampines Rovers @ Jurong West Stadium
Sat 22 Sep: Woodlands Wellington vs Harimau Muda @ Woodlands Stadium
Sun 23 Sep: Geylang United vs Courts Young Lions @ Bedok Stadium
Sun 23 Sep: Tanjong Pagar United vs Brunei DPMM @ Clementi Stadium

Bye: Home United

Week 23

Thu 27 Sep: Geylang United vs Gombak United @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Thu 27 Sep: Harimau Muda vs Balestier Khalsa @ Yishun Stadium
Sat 29 Sep: Hougang United vs SAFFC @ Hougang Stadium
Sat 29 Sep: Tampines Rovers vs Albirex Niigata (S) @ Tampines Stadium
Sat 29 Sep: Brunei DPMM vs Home United @ Bandar Seri Begawan
Sun 30 Sep: Courts Young Lions vs Tanjong Pagar United @ Jalan Besar Stadium
Sun 30 Sep: Harimau Muda vs Gombak United @ Yishun Stadium

Bye: Woodlands Wellington

Week 24

Thu 18 Oct: SAFFC vs Tampines Rovers @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Thu 18 Oct:Home United vs Tanjong Pagar United @ Bishan Stadium
Sat 20 Oct: Albirex Niigata (S) vs Geylang United @ Jurong East Stadium
Sat 20 Oct: Harimau Muda vs Hougang United @ Yishun Stadium
Sun 21 Oct: Gombak United vs Courts Young Lions @ Jurong West Stadium
Sun 21 Oct: Woodlands Wellington vs Brunei DPMM @ Woodlands Stadium

Bye: Balestier Khalsa

Week 25

Wed 24 Oct: Harimau Muda vs Geylang United @ Yishun Stadium
Wed 24 Oct: Hougang United vs Brunei DPMM @ Hougang Stadium
Thu 25 Oct: Woodlands Wellington vs Home United @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Thu 25 Oct: SAFFC vs Gombak United @ Choa Chu Kang Stadium
Sat 27 Oct: Balestier Khalsa vs Tanjong Pagar United @ Toa Payoh Stadium
Sat 27 Oct: Albirex Niigata (S) vs Courts Young Lions @ Jurong East Stadium

Bye: Tampines Rovers

Week 26

Thu 1 Nov: Tampines Rovers vs Harimau Muda @ Jalan Besar Stadium “LIVE”
Thu 1 Nov: Geylang United vs SAFFC @ Bedok Stadium
Fri 2 Nov: Courts Young Lions vs Home United @ Jalan Besar Stadium
Fri 2 Nov: Brunei DPMM vs Balestier Khalsa @ Bandar Seri Begawan
Sun 4 Nov: Tanjong Pagar United vs Woodlands Wellington @ Clementi Stadium
Sun 4 Nov: Gombak United vs Albirex Niigata (S) @ Jurong West Stadium

All matches will kick off at 7.45pm.
Matches in Brunei will kick off at 8.15pm.
Matches during Ramadan month will kick off at 8.30pm.

Other articles you might like;

0 comments… add one

Leave a Comment

Papar entri terkini dengan Commentluv <3